Provjerite naše Recenzije

Ne vjeruješ nam, vjeruj našim klijentima.

Manji problem s plaćanjem Visa Premium karticom: po uspješnom izvršenju plaćanja PBZ Card nije preusmjerio natrag na Joker web. Ipak, narudžba jest prošla u redu.

Dino

Legende, naručio u 18 pizza došla u 18:30 svaka čast

Nino

Sve super!!!

Sara

Sve odlično,
Hrana je čak bila i gotova prije predviđenog roka.

Karlo

Odlična hrana i super brza dostava! Sve je stiglo toplo i svježe, a dostavljači su iznimno ljubazni. Sve pohvale, sigurno naručujem opet!

Željka

👌👍

Damir

Sve super.

Martina

Super tortilje ❤️

Edita

sve je bilo super

Danijela

Svaka preporuka

Snježana

Hladan pomfrit , nejestiva vratina u miješanom mesu

Mario

Brza dostava,jednostavna naruđba internetom,jela friška topla i ukusna.

Marija

-

Andrija

Sve jako ukusno

ANA

Brzo i fino, preporuka.

Jasminka

Super

Matea

Svaka preporuka !

Željka

Hrana je super svaka preporuka

Snježana

Fino kao i uvijek. Ovaj put dostava je bila jako brza.

Zrinka

Top ekipa

Marko

Super

Melita

Super zadovoljan kao i uvijel, a takodjer bih pohvalio dostavljaca.

Drago

Pizza Joker mi se nije svidjela, pršut se uopće ne osjeti, poradite na kvalitetnijim sastojcima!!

Lana

Ok

Zoran

Odlično!

Ivana

Odlicni!

Lucija

Svaki put sve bolji i bolji

Ana

Čevapi u umaku od kajmaka izvrsni

ANA

👌👍

Damir

Porcije odlične, malo smo duže čekali. Izvrsna hrana

Helena

Sve za 5

Ante

Najbolji sendviči ikad i igdje

Maja

Tipo sendvič

Čuljak

Sve preporuke

Snježana

Prezadovoljna uslugom i dostavom a hrana top

Snježana

Zadovoljna sa uslugom ,I brzinom dostave ,hrana ukusna obilne porcije

Snježana

Volim hranu iz Jockera. Uvijek dođe ukusna i topla, ustvari vruča, jedina zamjerka za sendvič je da sadrži vrhnje što ne piše na onlajn meniju. Ali mogla sam pretpostavit ili nazvat i pitat što je opet moja krivnja. Ali klopa je uvijek vrhunska.

ANA

Hvala

Čuljak

Zadovoljna hranom uslugom i dostavom

Snježana

Svaka preporuka

Željka

Uvijek točni i uvijek dobri....ukusno i fino

Ante

Nisam dobio ono sta sam narucio trazio sam fried cheesburger a dobio sam obican cheesburger tako da nisam bas zadovoljan s ovom narudzbom

Igor

Sve pohvale

Snježana

SUPER

LJUBOMIR

Jako fina klopa ko i inace ali ste smanjili kolko vidim punjenje u sendvicu zadnji puta sam puno vise mesa i cijelog punjenja dobio vise

Igor

Odlično!

Zrinka

Uvijek sve super !

Suzana

👍👌

Damir

Super,brzo i prije vremena nego piše,hrana odlična....samo tako nastavite

Ante

Toopppp

Marko

👍

Damir

👌👌

Damir

👌

Damir

super

MAJA

Vrlo ljubazan dostavljač.

Suzana

.

ALMA

👍 Sve odlično ....

Damir

Sve 5

Goran

Kasnili pol sata

Leon

👌👍